محل تبلیغات شما

مجاورت منطقه آزاد چابهار به دریا ، نزدیکی آن به مدار رأس‌السرطان و قرار گرفتن آن در جریان وزش بادهای موسمی شبه قاره هند و جبهه های گرمسیری باعث آب و هوای معتدل استوایی با رطوبت نسبی آن شده است. این منطقه در زمستان گرمترین نقطه کشور و در تابستان سردترین بندر جنوبی ایران است.

متوسط ​​حداکثر دما (در خرداد ماه) در طی یک دوره 7 ساله 31 درجه سانتیگراد ، میانگین حداقل دما (در دی ماه) 19 درجه سانتیگراد و میانگین دما در طول سال 26 درجه سانتیگراد است. حداقل رطوبت نسبی 60٪ و میانگین رطوبت نسبی 70٪ است. میانگین بارندگی سالانه کمتر از 200 میلی متر در سال است که 64٪ آن در زمستان رخ می دهد.

 

 

به طور کلی ، آب و هوای چابهار کمترین تغییر را در چهار فصل سال دارد و سطح رطوبت فقط در دو ماه از سال (اردیبهشت و خرداد) بالا می رود. به عنوان مثال آب و هوا در چابهار در تابستان سردتر از تهران است. آنچه برای مسافران و برخی از ساکنان کمی آزار دهنده است ، شرجی بودن بیش از حد هواست که سنگینی و کسلی بدن را افزایش می‌دهد.


چابهار زیبای من ، ,رطوبت ,آب ,چابهار ,سال ,میانگین ,آب و ,رطوبت نسبی ,دما در ,درجه سانتیگراد ,در زمستانمنبع

معرفی

کوه های مریخی

روستای تیس

خلیج چابهار

روستای درک

گورستان جن

غارهای بان مسیتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف محمد رسول خوبرو بوستان سنگ عبدالله بررسی و جدیدترین اخبار سریال های ایران و جهان فروشگاه آنلاین لاکی باغ صبا rondbaznews آهنگ های جدید mobinmehr آترین وب